Lichaam en Geest

Tijdens deze kinder EHBO workshop leer je hoe je eerste hulp verleent bij de zeven meest voorkomende letsels bij kinderen en baby’s. Je leert hoe je een kind in veiligheid brengt, de toestand beoordeelt en de hulpdiensten alarmeert.
Onder begeleiding van een gecertificeerde Rode Kruis instructeur leer je eerste hulp te verlenen aan een slachtoffer met bewusteloosheid (exclusief reanimatie/AED), brandwonden, verslikking, hersenschudding, huidwond, vergiftiging en verstuiking.

Laat je binnenste stralen door jouw persoonlijke kleuren en kledingmodellen. Dit versterkt je zelfvertrouwen, eigenwaarde en innerlijke schoonheid en ondersteunt jouw manier van communiceren.
Klik hier voor meer informatie over deze 2 workshops of kijk op de website van de docente www.rebeccabaars.nl
Graag contant meenemen: € 5,- materiaalkosten met de docente verrekenen.
Neem beide lessen Toppers en Floppers mee (zie cursustekst).


Onze handen zeggen ons wie en hoe we zijn op dit moment. Hoe we zijn geworden door een optelsom van acties en reacties uit het verleden. Ze verschaffen ons verhelderende inzichten voor het heden. Iedereen heeft sterke en zwakke kanten. Sterke kanten die verkeerd worden gebruikt, kunnen je net zo remmen als welke zwakke kant dan ook. Zwakke kanten kunnen in sterke worden omgezet als je de inzichten die je handen je geven op de juiste manier gebruikt. Door je handen onder de loep te nemen leer je te denken in mogelijkheden in plaats van moeilijkheden. Ook leer je patronen te herkennen waardoor je in een bepaald gedrag vervalt en steeds weer tegen dezelfde dingen aanloopt.
Tijdens de cursus Handlijnkunde bent u voornamelijk bezig met theorie en uw eigen handen. Mocht er contact met anderen nodig zijn, dan houden we ons aan de regels van het RIVM door eerst iedereen zijn/haar handen te laten wassen.
Graag meenemen: pen en papier.

Een training om de communicatie met partner, collega’s, familie of vrienden te verbeteren.
Heb jij moeite om voor jezelf op te komen?
Krijg jij weleens te horen dat je niet duidelijk bent?
Zeg je JA terwijl je eigenlijk NEE zou willen zeggen?
Ben je geneigd de ander voor te laten gaan en jezelf te vergeten?
Wordt het jou weleens kwalijk genomen dat jij niet luistert?
Komt de gedachte ‘ Ik moet zoveel’ bij je op?
Dan is de training ‘Assertief Communiceren’ iets voor jou.Deze training heeft het humanisme als basis, met het model van Thomas Gordon en de theorie van Geweldloze Communicatie.
Wilt u pen en papier meebrengen om te schrijven.
Indien u liever op een laptop schrijft is dat ook prima.
Eventueel kunt u uw telefoon menemen om foto's van de aantekeningen te maken.

Tijdens deze snelcursus leer je in 1 dagdeel de EHBO-handelingen bij de zeven meest voorkomende letsels bij volwassenen. Je leert hoe je een slachtoffer in veiligheid brengt, de toestand beoordeelt en de hulpdiensten alarmeert.
Onder begeleiding van een gecertificeerde Rode Kruis instructeur leer je eerste hulp te verlenen aan een slachtoffer met bewusteloosheid (exclusief reanimatie/AED), bloedingen, botbreuken, brandwonden, huidwonden, verslikking en vergiftiging